Září 2009

Beauty triky od Vanessy

28. září 2009 v 11:15 | Misha |  Beauty
Chceš být krásná jako Vanessa? Pak vyzkoušej její triky a tipy pro krásnou pleť a postavu!

1. Mysli pozitivně!
Když budeš všechno vidět pozitivně, a nebudeš se mračit na celý svět, všechno ti taky vyjde. Pro Vanessu je úsměv důležitější než vizáž.

2. Sportuj s MP3!
"Sport tě udrží nejen v kondici, ale i tě nabije pozitivní energií. A když se ti nechce, doporučuji běhání s mp3 s písničkami z HSM, pak to jde lehce!"

3. Tancuj!
"Moje postava je perfektní díky tancování! Na hodiny tance chodím tak 3x týdně." Trik! Při tanci si dej na nohy zátěž, rychleji si vytvaruješ nohy!

4. Snídej!
Vanessina nejoblíbenější snídaně je - spoustu ovoce, vařené vajíčko a jeden plátek celozrnného chleba.

5. Jez "barevně" a zdravě!
"Podle tohoto motta je sestaven můj každodenní jídelníček. Miluju červenou a žlutou papriku, saláty a barevné sushi."

6. Pij, pij a pij!
Inspiruj se hollywoodskými kráskami, které sázejí na minerálky s hodně kalcia a magnezie.

7. Hodně spánku
LEPŠÍ PROSTŘEDEK NA KRÁSU NEEXISTUJE! "Vždycky si dávám pozor, abych spala alespoň 8 hodin!"

8. Buď spontánní!
"Beru vše tak, jak to přijde a dlouho o ničem nepřemýšlím. Třeba na nabídku, hrát v HSM jsem okamžitě řekla ano!"

Zdroj: Top Dívky

:D

27. září 2009 v 23:39 | Misha |  My day-book
Já jsem teď mírně v šoku, protože jsem viděla "novýho" Billa. Teda, že si dredy dlouho nechal, že? Ale upřímně mu to teď moc sluší. Trochu mi to připomíná starý časy, jen ten Tom to "trochu" kazí. :D
Tak k dnešku. Dneska jsem chtěla uklízet a jak to dopadlo? Blbě. :D Snad zítra. :D
Byla jsem na obědě v restauraci a dala jsem si do nosu. :D Měla jsem kuřecí játry a kuřecí prsíčka na nudličky se smetanou a mandlemi a k tomu moje oblíbené, nezdravé a dobroučké krokety. :) To je stejně nejlepší příloha na světě. :D Navíc mi je přinesli odděleně v misce, takže to vypadalo strašně roztomile. :D Jsem blázen, já vím. :)
Celý víkend jsem měla byt pro sebe a to je tu vždycky taková pohoda. Strašně ráda jsem sama doma. Teda jsem tu skoro vždycky s mým pejsanem, ale to mi fakt nevadí. Jenže rodiče už se vrátili a nálada mi hned klesla. A zítra mi klesne ještě níž, páč v úterý opět do školy. Teda v mém případě spíš na praxi a to je to čeho se dost bojím.
Pak jsem si říkala, že bych mohla založit rubriku "Beauty". Ráda to ostatních blogách čtu a tak vám budu něco opisovat ze starých čísel časáků. Stály byste o to holky? Tenhle blog prostě potřebuje nějak oživit...
Včera jsem si po dlouhé době koupila Top Dívku, protože mě padly do oka ty náušnice a taky maxi plakát Stmívání. Ta Bella je prostě dokonalá. :)
A kdo se vám zatím líbí v SuperStar? Mě na zpěv nikdo nezaujal, ale vzhledem to vyhrál ten co se závodně věnuje snowboardingu a ten se šikmýma očima. :D
Zítra mám v plánu se koukat na Spláchnutýho nebo jak se to jmenuje. :D A taky bych měla na Streamu zkouknout Jste to co jíte, protože pak už nebudu mít čas a oni to smáznou.
Ty jo, dneska mám nezvykle dlouhej článek... myslím na mě. :D Tak budu radši končit a dobře se vyspěte na ten zítřejší státní svátek. :D

Nostalgie :(

27. září 2009 v 23:38 | Misha |  Tokio Hotel
Teď jsem si prohlížela uložené obrázky a narazila jsem na tuhle překrásnou fotku Tomíse.
Když se kouknu jak vypadá teď...
Nechápu to. Proč to udělal? Myslela jsem, že tak dokonale jak vypadal předtím bude vypadat vždycky. Jenže on to zkazil a teď už mi zůstaly na kochání jen jeho staré fotky. :( Strašně mě mrzí, že už ho na koncertě neuvidím s jeho nádhernýma dredama, který mu tak neskutečně slušely. :(
Dá se na něj koukat když má čelenku nebo něco jiného, ale když nemá nic na hlavě, tak se mi absolutně nelíbí.
Tak ještě jedna krásná vzpomínka..
Byl to nádhernej kluk. :(

Lady GaGa - Paparazzi

27. září 2009 v 22:22 | Misha |  My music

Tahle písnička je stejně nej!

Lady GaGa - Poker Face

27. září 2009 v 22:21 | Misha |  My music

Lady GaGa - Just Dance

27. září 2009 v 22:18 | Misha |  My music

Lady GaGa - LoveGame

27. září 2009 v 22:16 | Misha |  My music

Damien Rice - 9 Crimes (feat. Amy Treadwell)

26. září 2009 v 19:02 | Misha |  My music
Tuhle písničku jsem se snažila najít celé léto, protože jsme jí měli na prezentaci naší třídy na slavnostním předávání vysvědčení a totálně jsem si jí zamilovala. Pomocí ceadynky se mi jí konečně podařilo najít, tak ti mooooc děkuju. :)

Bill & Tom | Happy 20th Birthday

26. září 2009 v 10:37 | Misha |  Tokio Hotel
Nádherně udělaný video. Krátký, ale výstižný. :D

Po týdnu...

26. září 2009 v 10:25 | Misha |  My day-book
Hojík!
Jak už jsem psala v týdnu nemám na počítač absolutně čas. Proto tu nejsem, takže články budu psát jen o víkendu.
A co je nového? Váha stále stoupá, už mám 55,9 kilo, takže 56. :( Táta pořád zapomíná na to aby mě objednal k psycholožce. Citím se dost blbě kvůli té váze. :( Určitě se to zastaví minimálně na té šedesátce a to nechci ani omylem!
Navíc jsme včera byli na oslavě prababiččiných narozenin a to první co mi praděda řekl bylo, že mám tlusťoučký tváře. Takže jsem se tam kvůli tomu hned rozbrečela, protože to vím i bez něj.
Na Pilates chodit nebudu, protože tam můžu chodit jen 1x týdně a to fakt nemá smysl, když ta cvičitelka říkala, že by se na to mělo chodit tak 2x až 3x týdně. Navíc mě to z toho pěkně bolej záda. :D Hodina Pilates za 60 korun.. to mi příjde dost předražený. Radši to zkusím cvičit doma.
Ve škole se mi už líbí trošku víc, páč k nám přestoupila jedna holka se kterou ze třídy bavím nejvíc a jezdíme spolu vlakem. Teď byla poslední 3 dny nemocná, ale v úterý už snad do školy pojede.
Příští týden mi začíná praxe, kterou máme na měsíc a už se celkem teším i když je pravdě, že ï bojím.
Za tenhle měsíc mám 13 jedniček, 2 trojky a 1 pětku. :D Ta pětka je samozřejmě z matiky. :D
Tenhle týden jsem dostala parfém Black Star od Avrilky (jako bolestné ještě za tu nemocnici) a voní naprosto dokonale. :)))
A taky jsem předevčítem přišla ze školy domů a mum na sobě měla takovou krásnou, tmavě růžovou, dlouhou mikinu z Takka, takže jsme šly koupit ještě jednu šedivou a budem si je půjčovat. :D Vyfotila bych vám je, ale nejde mi dávat fotky z mobilu, do compu. Proto taky chci k Vánocům foťák. :D
Jo a teď tady dopíjím hroznový Lift a je moc dobrej. :D
Tak já radši jdu a jsem strašně HAPPY, protože mě čekají ještě 2 dny volna. :)
Ještě pořád jsem neviděla první díl Stmívání - jsem ostuda!!!

Děkujííííííííííí :))

19. září 2009 v 19:32 | Misha |  My day-book
Jsem strašně ráda, že vás mám, protože mě tak hezky podporujete. :) Byla jsem fakt už pomalu rozhodnutá, že začnu zase držet dietu. Chtěla jsem vyloučit pečivo, sladká jídla a omezit příjem kalorií. Jenže by mi to bylo k hovnu. To moje panděro, která mi zůstalo, bych stejně už neschodila. Ale já si ho zpevním na hodinách pilates, se kterými začínám v úterý a budu na ně chodit 2x týdně. :) Bude to sice určitě záhul, ale já už se za ty moje špeky fakt stydím. Ještě bych chtěla zhubnout v tvářích, jenže to nejde už vůbec. :((
Přesto mám dnes super náladu a to i když mám rýmu jako kráva. :D Včera jsem se dívala na nový film s Lindsay Lohan, Jen trošku štěstí a moc se mi líbil. I když někde už to bylo docela přehnaný. Každopádně jsem nevěděla, že je film s Lindsay, který jsem ještě neviděla. :)
Dnes jsem si udělala úkol s němčiny a zopakovala si vykání a tykání, protože z toho budeme v pondělí psát. Zatím mám 3 jedničky a 2 trojky. Fuj, fuj, fuj!
Na nové škole si začínám celkem zvykat, páč u mám pár kamarádek a tak se necítím jako úplný Outsider. :D Pořád o mě říkají, že jsem moc slušná, páč na hodinách sedím a jen poslouchám. :DD
Tak já běžím do sprchy a jdu koukat na Chůvu k pohledání (strašně super seriál :)) a pak na Hon za svobodou, který už jsem viděla 2x. :)
Mějte se..
Opět Bonnie Wright. :)

Výčitky, výčitky a výčitky...

17. září 2009 v 19:30 | Misha |  My day-book
Chjo, připadám si jako největší vyžraný prase na světě. :(
Dneska jsme měli ve školní jídelně k obědu 2 tortilly plněné masovou směsí. Tak jsem přišla a dala jsem si polívku a pak si přisedly dvě spolužačky, které si ani nedaly polívku. Když nám přinesly tortilly, tak začaly říkat jaký dávají velký porce. Jedna řekla, že sní jen jednu, protože kdyby snědla všechno, tak by pak 3 dny nemohla jíst. Druhá na to, že se v jídelně vždycky tak přecpe, že pak doma zvrací. A ta první zase říkala, že není takovej žrout aby jedla všechno. Asi si umíte představit jak to na mě zapůsobilo... :(((
Snědla jsem všechno, ale doteď mám děsný výčitky z toho jak se děsně přecpávám. Ve středu jsem měla zase více na váze - 55 kilo. Rozhodla jsem se vám napsat jídelák abyste mi po pravdě řekly, jestli se opravdu nepřecpávám...

Snídaně: Polotučný tvaroh250g a Pravé Hořické trubičky38g
Svačina: Velké jablko
Oběd: Polévka (zahuštěná), 2 tortilly plněné masovou směsí
Svačina: Jogurt Grácie (Muller)150g¨
Večeře: Zelný salát s mrkví a olivovým olejemveliká miska + pšeničná dýňová bulkacca 100g

Novinky aneb jaké mám nemoci a poruchy :D

15. září 2009 v 19:27 | Misha |  My day-book
Včera jsem se dozvěděla, že mám streptoka, páč jsem si byla zařídit potravinářský průkaz. Takže musím brát antibiotika a mám zákaz těláku.
A dnes jsem byla v pedagogicko-psychologické poradně, abych zjistila jestli mám Dyskalkulii a dopadlo to tak, že mám. Doufám, že už nemám nic dalšího. :D
Němčinu začínám pomalinku chápat. Už umím vykat a tykat. :D A normálně si doma dělám i úkoly, což je u mě dost neobvyklé. No nicht, tak se loučím, páč mám hlad. V poslední době mám děsný výčitky z jídla a bojím se zítřejší váhy. Páááá!

Let's dance - final dance

13. září 2009 v 14:45 | Misha |  Motivace
Už jsem to sem jednou dávala, ale nejde to spouštět. Strašně bych chtěla umět takhle tancovat.

LaFee - Shut Up

13. září 2009 v 14:42 | Misha |  My music

...nebyla jsem ve school...

9. září 2009 v 18:24 | Misha |  My day-book
Dnes jsem byla u dvou doktorů, takže vám můžu napsat co je nového.
  • Mám nový šedivo-tmavě růžový batoh (ne do školy) a taky nový propisky. :D
  • Dneska jsem se vážila a měla jsem o 800g míň než před týdnem, takže ořechy budu jíst dál. :D
  • Můj HP samolepkový album se pomalu, ale jistě zaplňuje. :D
  • Těším se do školy i když budu muset dopisovat nové zápisy, které jsem dneska zameškala.
  • Němčina je hnusně složitá. Angličtina je best.
  • Taky se těším na zítřejší oběd, protože máme žemlovku. :P
  • A těším se na víkend, protože u nás na chalupě bude big akce a taky konečně uvidím mojí sestřenku Clarush. :)
  • A těším se na říjen, protože vyjde CD Humanoid a někdy na podzim má vyjít i CDčko Avril Lavigne, které se bude jmenovat Sweet and dark princess. :))
Moc se mi tahle fotka Kristen alias Belly líbí. :)

Tokio Hotel - Automatisch

6. září 2009 v 14:23 | Misha |  My music
Miluju tuhle písničku a docela mi to trvalo než mi to došlo. :D Ale tak to mám skoro se vším. Nejdřív mě to nezaujme a když to slyším po několikáté, tak mi docvakne, že je to úžasný. :D
Tom tam dle mého názoru vypadá naprosto hnusně, ale Billovi to sekne. :D

Uffffff, konečně sobota!

5. září 2009 v 12:11 | Misha |  My day-book
Musím říct, že to dojíždění je celkem časově náročný a já nemám ve všední dny absolutně čas na comp. :( Takže sem vždycky napíšu asi jen o víkendu...
1. září jsem zapomněla zmínit, že jsem byla u očního lékaře a mám už 5 dioptrií. :( Brzo budu muset jít na takovou malou operaci, kde mi zastaví růst oka. Vůbec se mi na tu operaci nechce, ale v dospělosti si pak budu moct dát tu vadu odstranit a nebudu muset vůbec nosit brýle. :)
Ve středu jsem měla 55,2 kilo. =o/ Pořád to leze nahoru i když jím úplně normálně. Myslíte, že přibírám kvůli tomu, že si každý víkend dám k snídani 200g směsi ořechů. Sice jsem někde četla, že z ořechů se nedá přibrat a ani nutriční mi je nezakázala, ale přece jen 200g má 110g tuku. :( Nevím, jestli bych se toho dokázala vzdát, protože mi stačí že nemůžu čokoládový tyčky atd.
Mám mít sice minimálně 55 kilo a navíc ještě nemám menstruaci, ale stejně se bojím, že za chvíli budu mít 60 a pak i více. Třeba to je jen kvůli tomu, že nestíhám jíst 6x, ale jen 5x a někdy jen 4x.
A škola? Na obědě jsem se hned druhý den seznámila se dvěma holkama a příští den s 20letým spolužákem. :D Takže už je to lepší, ale stejně chci mojí třídu ze základky. =o(
A moje nej předměty jsou potraviny a výživa, technologie a stolničení. :D Taky se učím němčinu i angličtinu a už jsem měla z těchle dvou předmětů úkoly, které už mám hotové. :)
Včera jsem se dívala na Život nebo něco takového a moc se mi to líbilo. Zkrátka Angelina je Angelina. :D Dneska se budu dívat na Těžce zamilován. To jsem viděla asi před 2 roky a je to super. :)
Tak si užívejte první školní víkend.

A jde se do školy...

1. září 2009 v 19:07 | Misha |  My day-book
Tak jsem dneska porvé zasedla do lavice ve své nové třídě na střední škole hotelnictví a společného stravování - obor kuchař. Budu každý den dojíždět vlakem, takže každý den v něm strávím 2 a půl hodiny. Napoprvé se mnou jela mamka. Třídní učitelka i ředitelka jsou moc milé. Ale ve třídě jsem se zatím s nikým nebavila. :( Snad to během následujících dnů napravím. Už se na učení i na vaření těším, takže alespoň že tak. :)
Potom jsme jely s mum ze školy ještě do města, kde jsme musely vyřídit pár věcí a pak jsme zašly na oběd. Mimochodem zase moooc dobrej. :D Teď jsem si vzpomněla, že tím dobrým obědem jsem vlastně tak trochu oslavila Billovi a Tomovi 20. narozky. :D A po obědě mi mum koupila slaboučkou zelenou mikinu (potřebovala jsem nutně něco zelenýho, protože nemám k čemu nosit dvoje zelený náušnice :D) a taky úžasný tmavě růžový tepláky. :D Takže mám radost. :)
Momentálně se dívám na ulici a pak budu večeřet a čučet na Chůvu k pohledání. Mějte se. :)
Mám takový dojem, že teď nebudu mít moc času na net, protože vstávám strašně brzo a přijíždím kolem 17. hodiny. Když půjdu do posilky, tak se sem ten den asi nedostanu. :(