Říjen 2010

Svátek

24. října 2010 v 19:31 | Misha |  My fashion
Minulou sobotu jsme byly v Hradci Králové nakupovat. V úterý jsem měla totiž svátek a tak mi rodiče k němu koupili už delší dobu vysněné boty Reebok easytone, které posilují svaly na zadku, stehnech a lýtkách. Navíc pro Reebok dělal v létě reklamu Tomís a tak je skoro nutnost pro fanouška si nějaké boty od Reebok pořídit. :D Každopádně musím říct, že mě ani ne po týdenním procházení v těchto botách vážně bolí svaly na stehnech, takže opravdu fungují. :)))
Reebok
Reebok
Když už se nedonutím chodit do té posilovny i přes školní rok, tak alespoň ty boty. :)
V NewYorkeru jsem si vybrala od Fishbone tenhle svetr na zimu, i když ho nosím už teď.
Svetr
A pak ještě tuhle trojici náušnic.
Náušnice

A strejda s tetou mi poslaly tenhle krásně zabalený kokosový gel. A až po delší době jsem si všimla, že na spodku toho balíčku je ještě stovka. :D
Dáreček

...prostě další food objevy :D

24. října 2010 v 19:20 | Misha |  My food
Od té doby co jsem ochutnala tenhle energy drink bez cukru z Albertu. Už nechci jinej! Už ani ten Crazywofl mi po tomhle nechutná. :D
Energy drinky

Takko nákupy

10. října 2010 v 19:57 | Misha |  My fashion
Konečně mám slim džíny, ale vybrala jsem si stejně takový v kterých můžu alespoň trochu dýchat, protože úplně upjatý bych mít fakt nemohla. To se pak cítím jako v kazajce.
Slimky
Čepice s kšiltem k mý rok staré fialové zimní bundě. Před rokem jsem totiž hezkou fialovou čepici nesehnala.
Čepice
A stylový rukavice, koupený v Kiku. :D
Rukavice

Přiznání

10. října 2010 v 19:52 | Misha |  My day-book
Musím se přiznat, že mou dlouhodobou nepřítomnost nezpůsobila porucha počítače, ani nic takového. Jen jsem zkrátka na blog neměla vůbec chuť a místo to jsem radši pařila na compu Tomb Raider Anniversary. :D A to jsem teprve v polovině hry. Konečně jsem před pár týdny dohrála po roce ten Underworld a tak jsem si dala za úkol zahrát všechny díly Tomb Raider, když už mám Legend a Underworld dohrané. :D
Nyní mám měsíc praxe, takže se nemusím nic učit a mám hodně času na čtení. :) Akorát na praxi ve druháku jsme 7 hodin a já jsem z toho úplně hotová jak na to nejsem zvyklá, tak dlouho stát na nohou. Ale po pár týdnech si určitě zvyknu. Naštěstí v úterý nejdu do školy, tak mě ani tak nevadí, že je neděle večer.
V sobotu jsme s mamkou byly v Takku a protože byla sleva na všechny džíny a já mám jen jedny, tak jsem si jedny vybrala. A pak ještě pár dalších věcí, které dám do následujícího článku.
Jinak mám opět 55 kilo. Přibrala jsem to teda docela dost rychle a štve mě to protože mám zase úplně stejně jako v červnu. Co ale můžu čekat, když mám zase víc jídla jak o prázkách a o hodně míň pohybu. Doufám, že díky tý praxi to nepoleze ještě výš.
Sešity
Tyhle sešity mi mum koupila už v červenci. Ten menší mám na mou sbírku náušnic, mám jich už 64. :) A ten velký ještě nevím.
A tuhle bambulkovou kraví klíčenku mi přivezla babička z Českého Švýcarska. :)
Kravička

Pořádná porce jídelní inspirace :D

10. října 2010 v 19:37 | Misha |  My food
Vzhledem k tomu, že jsem se dlouho neozvala, mám tu velkou dávku různých druhů jídla, pro inspiraci.

Sprchový gel - Tropical island

10. října 2010 v 19:10 | Misha |  My cosmetics
Je to sice limitovaná letní edice, ale koupila jsem ho v polovině v září v Rossmannu. Voní po broskvích, jahodách a ananasu. Mmmm. :)
Gel