Listopad 2011

Děkujííí!

13. listopadu 2011 v 19:11 | Misha |  My day-book
Zdravím. :)
Moc bych vám chtěla poděkovat za vaše pochvalné komentáře, které mě nutí vždycky něco málo sem přidat, protože vás nechci zklamat a psát jen jednou za měsíc, jak se mi to už někdy stalo. Fakt děkuju, že se vám můj blog líbí, i když já to vůbec nechápu. :D Taky bych byla ráda, jestli byste mi napsaly čeho byste tady chtěly mít víc a jak bych mohla blog vylepšit. Opravdu by mě to pomohlo a vy byste mohly číst můj blog ještě radši. :)
Mám se pořád suprově. Jsem in love jak to nejvíc jde <3 a všechno je prostě na pohodu. :D Hlavně se strašně moc těším na sobotu, protože jedu se sestřenkou do Hradce Králové na Rozbřesk a věřím, že to bude hodně epický den. :D Už jsme se zase dlouho neviděly, takže si toho musíme hodně říct a musíte si to co nejvíc užít. Budeme i nakupovat, nejspíš dárky, ale konkrétně já teda nevím za co, protože teď právě nejsem moc při penězích a výplata za praxi bude až nějak v prosinci, takže budu muset dárky shánět na poslední chvíli, což u mě není vůbec obvyklé. Vždycky začínám nakupovat už v září. :D
Mamka měla nedávno narozky. Nejdřív jsem jí chtěla upéct profiteroles, které má strašně ráda, ale nakonec jsem jí koupila časopis InStyle s leskem na rty od Dermacolu. Tenhle časopis jsem poprvé četla v kadeřnictví a nechávala si působit barvu na vlasy. Moc se mi líbil, takže se už těším až si od mamky půjčím.

Tak se mějte a napiště mi prosím ty vaše nápady na vylepšení blogu. Děkujíí. :-*

Něco, co mi chutná.. :D

13. listopadu 2011 v 18:50 | Misha |  My food
Strawberry Minis jsou stráášně sladké, ale proto taky výborné. Dneska jsem si dosypala poslední. Jím je samotné, s mlékem se ztrácí jejich dobrá chuť. Ale samozřejmě k ním musím mít nějaký mléčný výrobek, protože jinak bych měla hned hypoglykemický záchvat, na co dost trpím.
A navíc se mi teď líbí ten desing na krabici i ty reklamy. :D


BioAbecedář Hanky Zemanové

13. listopadu 2011 v 18:31 | Misha |  My day-book
Tak ho konečně vlastním, po tom roku co si ho chci koupit. :D Je sice to sice dost drahá kniha (700 Kč), ale je i dost silná a mě určitě bude užitečná, protože bych možná někdy chtěla dělat něco jako poradce na výživu nebo něco takového. Ale možná budu dělat za zaměstnání něco úplně jiného, ještě nevím.
Ale výživa mě moc zajímá. Babička si dělala srandu, že je to knížka přesně pro mě. :D


Sprchový gel Balea YOUNG Zucker Schnute

13. listopadu 2011 v 18:19 | Misha |  My cosmetics
Miluju limitované edice sprchových gelů od Balei. Hlavně ty YOUNG, protože ty jsou pro mě jako stvořené, mám totiž ráda sladký vůně. Tentokrát je to vůně citrónu s vanilkou. Dávala jsem přivonět rodičům a na oba je to prý moc silně, ale mě to strašně voní.

Nejvíc! :D

6. listopadu 2011 v 0:01 | Misha |  My day-book
Ahojík!
Už jsem dlouho nenapsala jak se mám. :D Takže pro ty koho to zajímá můžu říct, že nejvíc super. :)
Je to v tom samozřejmě zase láska <3 a myslím, že ve všem se mi docela daří, dalo by se říct. :D Máme praxi, takže sranda s klukama je na denním pořádku. :D Škola mi šla v říjnu sama od sebe dobře (až teda na matiku a ekonomiku, ale to se nepočítá :D). Se sebou jsem teď taky už docela spokojená díky té změně. A taky díky komplimentům od mýho kluka. :) To kolik vážím, je mi absolutně jedno a nehodlám se kvůli tomu nějak omezovat. Prostě dokud nemám přes 60 kilo, tak to nijak nebudu hrotit, je to naprosto zbytečné.
Moc se těším na Twillight Rozbřesk, ještě se musím domluvit se sestřenkou jestli půjdeme spolu nebo ne.
Taky tu za chvíli budou moje nejoblíbenější svátky v roce. Strašně se mi vždycky líbí jak jsou všude světýlka a třpytky. No, prostě jsem na tohle ujetá. :D Na dárky se moc netěším, páč nic moc nedostanu, ale něco málo snad jo. Vzhledem k tomu se taky nijak nerozdám a nebudu dávat moc dárků jako každý rok celý rodině. Vidím to tak na 500 Kč a můžou bejt rádi, že jsou rádi. :D
Ale stejně napíšu Ježíškovi jaké chci filmy a PC hry. To zas tak moc nestojí, ale pssst! :D
V poslední době jsem si hrozně oblíbila vysedávat u stránky WE <3 IT. Vždycky napíšu nějaké téma a pak projíždím všechny fotky a ukládám a ukládám do PC, až mě z toho mravenčí ruka. :D
Tak se tam teď jdu zase na chvilku kouknout a pak půjdu do postele. Mám zrovna úžasné povlečení, které jsem teprve před týdnem rozbalila a to jsem si ho koupila na konci srpna. :D

Krása, že? :) Navíc není moc lidí, co spí v jedné posteli spolu s Danielem, Rupertem, Emmou a Voldemortem. :D

Syoss and S-he

5. listopadu 2011 v 23:30 | Misha |  My cosmetics
Od té doby jak mám ostříhané vlasy, tak používám tyhle dva výrobky od Syoss. Sprej na žehlení vlasů, který má vlasy držet déle vyžehlené. A od stejné značky i lak na vlasy. Dostala jsem to od babičky k svátku, spolu jsme vybíraly. :) Jinak jak jsem si chtěla původně vlasy tupírovat, tak jsem se k tomu ještě neodhodlala. :D Ani na to není ráno čas, už tak vstávám hodně brzy a na praxi by to ani nemělo smysl, páč mám vlasy pod čepicí.
Jinak vlasy žehlím jen jednou týdně, protože je mám už od přírody sušší, tak abych je neměla za chvíli jak chemlon. Což jsem už jednou zažila, když jsem je měla zničené od anorexie. Nemám je sice po celý týden perfektně rovný, ale jde to.
Od druhé babičky jsem dostala tekuté oční linky, které jsem si taky sama vybrala. Jsou od značky S-he. Nikdy bych nevěřila, že se je naučím dělat, ale celkem mi to jde. :) Líčím se podle Amber, podle které jsem se nechala ostříhat a vypadá to super. Někdy to sem možná hodím. Teď na praxi se ale maluju trošku jednodušeji, páč vstávám ještě dřív. Takže jen obyč linka na spodní víčko, stíny (každý den jinou barvu :)) a řasenku.